bilgi@hieramantar.com
+90 332 237 55 65

Destek Ve Tesis Kurulumu

Destek Ve Tesis Kurulumu

İstiridye Mantarı üretim tesislerinde anahtar teslim projelerin temelinde yatan ileri teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipleri üzerine kurulmuş; mühendislik, dizayn ve uygulama esaslarının en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minumum düzeyde tutularak komple proje çalışması başta resmi kurum ve kuruluşlarda dahil olma üzere  tüm üretim parkurlarının teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde geleceğe yönelik yatırımlarda tercih edilerek üretim tesisleri kurmaktayız.

Komple istiridye mantarı üretimi tesis projelerimizde iş ortaklarımıza tam otomatik, yarı otomatik ve manuel işletim sistemleri kurabilmekteyiz. Otomatik veya manuel işletim sistemlerinde kullanılan mantar üretim tesislerimizde farklılıklar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı seçimi yapılan makine ve ekipmalar, firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek şekilde dizayn edilmektedir.
Anahtar teslimi proje isteği olan iş ortaklarımızla yatırımı düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler yapılarak en uygun proje tipi kendilerine tarafımızdan sunulmaktadır.Ayrıca mevcut binaların istiridye (yaprak , kayın) mantarı üretimhanesine dönüştürlmeside uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin