bilgi@hieramantar.com
+90 332 237 55 65

İstiridye Mantarı Tesis Kurulumu

İstiridye Mantarı Tesis Kurulumu

İstiridye Mantarı üretim tesislerinde anahtar teslim projelerin temelinde yatan ileri teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipleri üzerine kurulmuş; mühendislik, dizayn ve uygulama esaslarının en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minumum düzeyde tutularak komple proje çalışması başta resmi kurum ve kuruluşlarda dahil olma üzere  tüm üretim parkurlarının teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde geleceğe yönelik yatırımlarda tercih edilerek üretim tesisleri kurmaktayız.

Komple istiridye mantarı üretimi tesis projelerimizde iş ortaklarımıza tam otomatik, yarı otomatik ve manuel işletim sistemleri kurabilmekteyiz. Otomatik veya manuel işletim sistemlerinde kullanılan mantar üretim tesislerimizde farklılıklar bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı seçimi yapılan makine ve ekipmalar, firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek şekilde dizayn edilmektedir.
Anahtar teslimi proje isteği olan iş ortaklarımızla yatırımı düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler yapılarak en uygun proje tipi kendilerine tarafımızdan sunulmaktadır.Ayrıca mevcut binaların istiridye (yaprak , kayın) mantarı üretimhanesine dönüştürlmeside uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Cadırda İstiridye (yaprak) mantarı üretimi

İstiridye mantar üretmek için mantar üretimi çadırları ve tesisleri kurmakta profesyonel ve deneyimli ekibiyle çadır kurulumları ve mevcut binaların üretim yapılabilecek duruma getirilmesi ve mevcut personelin yetiştirilmesi konularında destek verilmektedir.

Mantar üretimi normal şartlar altında betonarme yapılarda yapılmalıdır ancak betonarma yapıların yapılamadığı yerlerde iyi bir yalıtım yapılarak ÇADIRDA MANTAR ÜRETİMİ yapılması uygundur.

istiridye mantarı üretim çadırlarımızın özellikleri 
– Esen rüzgara ve yığılan kara karşı dayanıklı olan bu yuvarlak hatlı yapılar her iklim koşulunda kullanılabilmektedir.
– Demir aksam elektro-galvanizli profillerden imal edilmektedir.
– Dış kaplama; güneş ışınlarına, asit ve rutubete, sıcak ve soğuğa, yırtılmaya karşı dayanıklılık verilmiş PVC kaplı polyester dokuma brandadır.
– HF (yüksek frekans) makineleri ile eklenerek tek parça haline etirilmiştir.
– Parlatılmış dış yüzeyi kir, yosun ve mantar barındırmaz.
– Işık geçirmez,
– Aynı büyüklükteki bir binadan yarı yarıya daha ucuzdur.
– Cam yünü dolgulu ısı yalıtım şilteleri, ısının dışarıdan içeriye kaçmasını engeller ve içeride kalmasını sağlar.
– 60km/saat rüzgara , 50kg/m² kar tabakasına, dayanıklıdır.
– Çok hafif olduğundan, nakliyesi de o oranda kolaydır.
– Yükleme ve boşaltmada özel bir araç gerektirmez.
– Özel bir temel, kolon veya başka bir destek gerektirmez.
– Yapı içinde son derece geniş ve engelsiz bir kullanım alanı sağlar.
– Her an sökülebilmesi nedeniyle, resmi yazışmalar, inşaat ve iskan ruhsatlarına gerek bırakmadan dilediğiniz yere kurulabilir
– Kaplaması çürümeyen ve katlanabilen PVC BRANDA’dan olduğu için, ihtiyaç kalmadığında sökülebilir ve istenildiği sürece depoda kalabilir.

İstiridye Mantarı,Destek,Tesis, KurulumuKonya İstiridye mantarı, istiridye mantarı konya, hiera mantar, istiridye mantarı, Yaprak mantarı kompost, organik mantar, Kavak Mantarı, Kompost, kulak mantarı, İç anadolu mantar, Konya yaprak mantarı, İstiridye üretimi, Mantar, Pleurotus Ostreatus, Mantar üretimi, Yaprak Mantarı, Mantar deposu, Mantar hammadde, Kompost verimliligi, Mantar pazarı, Tohum, Mantar ihracat, Mantar Tohumu, Konya Mantar pazarı, Mantar üretim bilgisi, Mantar alım satım, Kompost yapımı, Dogal mantar, İstiridye faydaları, Mantar oda kurulumu, Mantar nemleme, Mantar hasat, Mantar dereceleri, kuluçka dönemi, İstanbul mantar, Ege mantar, Mantar nasıl yetiştirilir, Nerelerde Mantar yetiştirilir, Mantar üretim destegi, Mantar hibe, Mantar üretmek, Pazarlama,istiridye mantarı tesis kurulumu,

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin